Челси, Арсенал и Тотнъм планират да създадат нов турнир
Челси, Арсенал и Тотнъм водят преговори за домакинство на предсезонен мини-турнир в Англия като алтернатива на традиционното лятно състезание.
Съобщава се, че по-голямата част от приходите от мачовете, в които ще играе "Лондонската голяма тройка", ще отидат за благотворителност. Клубовете се надяват, че тези мерки ще помогнат за възстановяването на имиджа им след опустошителен опит за попадане в Европейската Суперлига.
Според Daily Mail, преговорите са в напреднал етап, но нараства увереността, че турнирът може да се проведе.
Клубовете от английската Висша лига обикновено участват в предсезонни турнири в други страни, но поради протоколите за коронавирус състезанията може да не се проведат поради ограничения за пътуване.
- Челси е готов да се раздели с Трево Чалоба през лятото
- Хаман: Челси трябва да покани Диего Симеоне
- Евертън направи Делап своя цел номер едно
- Росеньор не смята младостта за причина за проблемите на Челси с дисциплината
- Росеньор отказа да обвини Фофана за изпуснатата победа
- Челси се подхлъзна срещу предпоследния
- Лавия може да играе срещу Арсенал
- Карагър заподозря Росеньор в преструване
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]