Барнет сравни Моуриньо с Гай Юлий Цезар
Джонатан Барнет, който е агент на нападателя Гарет Бейл, говори за проблемите, с които се е сблъскал футболистът в лондонския клуб.
"Веднага след трансфера на Гарет в Тотнъм казах: "Ако му се доверите, дайте му възможност да играе футбола си, няма нужда да му казвате какво да прави и ще се отнасяте към него по същия начин, както Барселона и Ювентус се държат с Меси и Роналдо. Не казвам сега, че той е толкова добър, колкото аржентинецът и португалецът, но все пак.
Всеки път, когато получаваше подходящите условия, той вкарваше куп голове. Бейл е играч от световна класа. Именно слабото доверие към него бе най-голямата грешка, въпреки че не обвинявам никого.
Обвинявам ли Жозе Моуриньо за нестабилността на представленията на Гарет? Не бих направил това. Той е много успешен треньор. Но Гай Юлий Цезар също бе много добър, но не мисля, че би се справил отлично с управлението на модерна армия", заяви Барнет.
- Аманда Стейвли иска да купи Тотнъм и да доведе Еди Хау
- Мърсън: Ще се изненадам, ако Тудор остане срещу Форест
- Клинсман намекна, че би поел Тотнъм
- Роберто Де Дзерби – мечтаната цел на Тотнъм за нов треньор
- Тотнъм може да бъде без 12 играчи срещу Ливърпул
- Тотнъм търси заместник на Игор Тудор
- Игор Тудор отправи послание към отбора
- Доминик Соланке: Тотнъм може да обърне ситуацията
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]