Невил: Радвам се, че Квани остава в Ман Юнайтед
Бившият защитник на Манчестър Юнайтед Гари Невил призна, че е променил мнението си за нападателя на "червените дяволи" Единсон Кавани.
"Мисля, че това е много важна новина. Бях един от онези, които бяха скептични относно преминаването на Кавани в Юнайтед.
Разглеждайки тяхната активност в предишните трансферни прозорци, предишните им покупки, този ход изглеждаше като знак на отчаяние, а не като част от план.
Те се оглеждаха за Санчо през цялото лято, не успяха да го получат и в крайна сметка подписаха с Кавани, който бе свързван с МЛС.
Въпреки това, мисля, че Кавани е абсолютно сензационен във всяко отношение. Имам предвид отношението му, отдадеността му, влиянието му върху другите играчи.
Това е като връщане към старите дни. Той е класически централен нападател, който блестящо се отваря.
Абсолютно удоволствие е да го гледам. Първоначално имахме съмнения дали може да играе в Манчестър Юнайтед, но той го направи и съм щастлив, че ще бъде в Манчестър Юнайтед през следващия сезон", заяви Невил.
- Ман Юнайтед със смел задкулисен план по отношение на Ливърпул и Ман Сити
- Ман Юнайтед проучва възможността да използва Рашфорд в сделка за размяна на полузащитник
- Ман Юнайтед планира трансфер на високо ценена бразилска сензация
- Санчо може да продължи кариерата си в катарския Ал-Раян
- Борнемут поиска над 80 милиона евро от Манчестър Юнайтед за Алекс Скот
- Ювентус проявява интерес към капитана на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш
- Манчестър Юнайтед и Арсенал влизат в битка за Оли Уоткинс
- Елиът Андерсън подразни феновете на Ман Юнайтед още с първото си интервю като играч на Ман Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]