Арсенал следи крило на Виляреал
Арсенал се присъедини към Манчестър Сити в усилията си да привлече на „Емирейтс" крилото на Виляреал Санти Касорла. Както е известно, в последните дни на зимния трансферния прозорец испанският национал привлече вниманието на „гражданите", след като Адам Джонсън се контузи и опциите пред Манчини намаляха.
Според испанския AS, скаути на Арсенал са забелязани по време на мача на Вилярел с Леванте, който беше част от 22 кръг на Примера Дивисион.
- Арсенал ще превземе Нотингам
- Реал Мадрид може да замени Винисиус с нападател на Арсенал
- Арсенал наложи вето на продажба на Уайт
- Арсенал планира да удължи договора с Артета
- Росеньор: Окуражен съм от видяното
- Артета: Трябва да похваля играчите
- Арсенал победи Челси в първия полуфинал от Купата на Лигата
- Росеньор: Имаме ресурси, за да спечелим сега
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]