Биелса: Трябва да сме бунтари срещу по-добрите от нас
Мениджърът на Лийдс Юнайтед Марсело Биелса коментира победата с 3:1 над Тотнъм в мач от 35-ия кръг на Висшата лига.
"За известно време във всеки мач се надяваме да играем наравно със сериозен противник. В известен смисъл постигнахме това днес. Това заключение се дължи на ентусиазма на играчите в днешния двубой. Трябва да проявим бунатрство, за да се опитаме да изглеждаме като отборите, които са по-добри от нас.
Трябва ли следващият домакински мач да се играе със зрители? Всеки път, когато професионален футболен отбор играе, той е длъжен да даде представление на тези, които гледат и следват. Ние сме длъжни във всяка среща да показваме най-добрата си версия. Ще се опитаме да го направим пред нашите фенове", заяви Биелса.
- Арсенал привлече сина на Матю Ъпсън от Тотнъм
- Джед Спенс иска трансфер в Интер, Евертън също следи ситуацията
- Манчестър Юнайтед привлече талант на Тотнъм за 8 милиона паунда
- Тотнъм е готов да се раздели с Кристиан Ромеро
- Тотнъм определя Савиньо като основна трансферна цел за крило
- Спенс обмисля раздяла с Тотнъм, Интер следи ситуацията
- Ман Юнайтед търси още един халф след трансферите на Сантос и Тилеманс
- Капитанът на Тотнъм поиска трансфер, предпочита да продължи кариерата си в Испания
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]