Стив Брус: Голямата шестица получи шамар
Мениджърът на Нюкасъл Юнайтед Стив Брус коментира спирането на Европейската Суперлига, в която трябваше да играят шест английски клуба от Висшата лига - Арсенал, Челси, Ливърпул, Манчестър Сити, Манчестър Юнайтед и Тотнъм.
"Мислех по същия начин като другите. За щастие Голямата шестица получи шамар. За всички бе очевидно, че няма да го приемем. Предложението бе ужасно. Играх в долните дивизии години наред, преди да направя пробив. Аз съм за футболната пирамида в тази държава. Феновете бяха чути и това е добре", заяви Брус.
- Анонс на 15-ти кръг от Висшата лига
- Анонс на 14-ти кръг от Висшата лига
- Анонс на 13-ти кръг от Висшата лига
- Обамеянг обърна Нюкасъл в Марсилия
- Нюкасъл ще направи история в Марсилия
- Хау: Победата над Ман Сити трябва да ни даде увереност
- Гуардиола: Дадохме всичко от себе си
- Хау намери формулата срещу Ман Сити (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]