Сър Алекс: През второто полувреме престанахме да се борим
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън след загубата от Уулвърхемптън в мач от 26 кръг на Висшата лига на Англия, което е първо поражение за тима през настоящия сезон в първенството, изрази своето съжаление от възможността да увеличи разликата пред своите конкуренти за титлата. След равенството на Арсенал с Нюкасъл 4:4, пред „червените дяволи" се появи възможността при победа над „вълците" да дръпнат със седем точки пред „артилеристите. Това обаче не стана и въпреки, че поведе в резултата, Юнайтед в крайна сметка загуби с 1:2.
„Това беше шанс да увеличим своята преднина и аз им говорех още преди мача. Мисля, че Уулвс не заема мястото на което е в момента. Започнахме великолепно този мач и създадохме много положения през първата част. Но през второто полувреме престанахме да се борим. На практика вратарят им нямаше много работа. Теренът не беше добър, но и ние не направихме нищо. Загубата на Рио ни се отрази много, защото неговият опит винаги е бил полезен когато той играе. Без да съм притиснат от форс-мажорни обстоятелства се двоумях дали да пусна Смолинг, защото той играе често в последно време. Но след това размислих и Евънс започна мача", заяви Сър Алекс.
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Аморим защити позицията си за Мейну
- Скоулс посъветва Мейну да напусне
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед също се интересува от Семеньо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]