Клоп се надява, че опитът ще помогне на Ливърпул
Мениджър на Ливърпул Юрген Клоп се надява, че опитът от големите победи ще помогне на отбора му да завърши в топ 4 на Висшата лига.
В предишни години Ливърпул трябваше да се бори за спечелване на Висшата лига и Шампионска лига, докато в края на този сезон "червените" само се опитват да попаднат в топ 4.
Клоп обаче се надява отборът му да се справи с този натиск, както се справяше в битката за трофея.
"Нашият опит е абсолютно важен. Чакат ни седем финала, ако искате. Така че времето ще покаже.
Само в края ще стане ясно колко точки ще са достатъчни, но както казах, не можем да губим време - просто трябва да отидем и да го направим. Това е нашата ситуация.
Преди две или три седмици имахме девет точки по-малко и изглеждаше, че Лестър, Челси и Уест Хем са много напред.
Те все още се справят добре, те все още са пред нас, но с тези три поредни победи успяхме да ги притиснем малко. Сега трябва да продължим да го правим. Времето ще покаже", заяви Клоп.
- Слот разчита на Исак след тежката контузия на Екитике
- Евертън ще задържи Ливърпул в дербито
- Предложили Нагелсман на Ливърпул, Ман сити, Челси и Арсенал
- Реймс подкрепи Екитике след тежката контузия
- Слот: Ливърпул ще трябва да продава, за да купува през лятото
- Фенове на Ливърпул бесни след видео със Слот след отпадането от ПСЖ
- Ван Дайк: ПСЖ заслужаваше да продължи напред
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед в битка за Ангело Щилер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]