Тиаго: Фантастично е да играя под ръководството на Клоп
29-годишният испански централен полузащитник на Ливърпул Тиаго Алкантара говори за неуспешната серия на клуба във Висшата лига и сподели мнението си за работата си под ръководството на Юрген Клоп.
"Зад нас има много мачове, в които Ливърпул не заслужаваше да бъде победен, така че често беше разочароващо да не получим три точки, когато бяхме по-добри от съперника. Но това е футбол, ние винаги очакваме с нетърпение следващия мач, където се опитваме да се представим възможно най-добре.
Юрген Клоп? Фантастично е да играя под негово ръководство. Учите много и трябва да свикнете с друг вариант на играта, който наистина харесвам. Това означава, че трябва да се адаптирате и развивате. Благодарение на нивото на съотборниците става още по-лесно да играем добър футбол", заяви Тиаго.
През този сезон Тиаго Алкантара участва в 20 срещи за Ливърпул във всички турнири, в които не е вкарал гол.
- Ливърпул възобновява преследването на цел от 2025 г.
- Реал Мадрид набеляза Мак Алистър за наследник на Кроос
- Тотнъм следи ситуацията около Коди Гакпо
- Ливърпул поставя ултиматум за Диоманде, разглежда четири алтернативи
- Мохамед Салах: Това е велико постижение за Египет
- Ливърпул подготвя нова оферта за Диоманде
- Ливърпул отхвърли оферта на Интер за Къртис Джоунс
- Ван Дайк: Аржентина показа, че иска да защити световната си титла
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]