Сеюнджу се зарази с коронавирус и остава в Турция
Защитникът на Лестър Чаглар Сеюнджу пропусна мача срещу Манчестър Сити след заразяване с коронавирус.
Сеюнджу неочаквано не се появи в състава на Лестър за съботния мач от Висшата лига, в който хората на Брендън Роджърс бяха победени с 2:0.
Оказва се, че Чаглар все още не е пристигнал дори в Англия. Защитникът бе един от няколкото играчи на турския национален отбор, които се заразиха с COVID-19 по време на тази международна пауза и в момента е под карантина у дома.
Според Sky Sports в момента Лестър работи с Турската футболна федерация, за да върне Сеюнджу в клуба възможно най-скоро.
- Сами Хедира: Англия преживява футболен разцвет
- Манчестър Юнайтед готви сензационен удар за двама от Форест, но Сити дебне
- Унай Емери с нов проблем: Гарсия получи рецидив на контузията
- Карагър: Ман Юнайтед почти сигурно ще завърши в топ 5
- Мойс: Ламенс беше най-добрият играч на Юнайтед
- Маркo Силва: Няма развитие около новия ми договор с Фулъм
- Невил: Юнайтед не трябва да спира търсенето на нов мениджър
- Тотнъм ще избира между Почетино и Де Дзерби през лятото
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]