Жота: Не бива да допускаме два гола за 15 минути
Нападателят на Ливърпул и Португалия Диого Жота коментира резултата от мача от 2-ия кръг на квалификационния турнир за класиране за финалите на Мондиал 2022 г. със Сърбия (2: 2).
"Имахме страхотно първо полувреме и водехме в резултата. Тогава противникът успя да промени тактическата схема и да се върне в играта. Сръбският отбор заслужава похвала, защото не успяхме да го спрем. Но в края на срещата вкарахме гол, който можеше да ни позволи да победим.
Не можете да допуснете два гола за 15 минути. Трябва да бъдем по-уверени и да решим резултата от срещата предварително. Такива контраатаки на противника не бива да се допускат. Това, което се е случи, не бива да се повтаря", заяви Жота.
Сръбският национален отбор събра четири точки в два мача и заема първо място в класирането от група А. Португалия (4) е на второ място.
- Ливърпул ще надиграе Тотнъм в Лондон
- Карагър: Не виждам Салах в състава на Ливърпул през следващия сезон
- Карагър: Салах ще съжалява, ако от Саудитска Арабия гледа Ливърпул на финал
- Саудитците са убедени, че могат да купят Салах за 100 млн.
- Екитике: Салах е легенда тук
- Салах е трети по асистенции в истрията на ВЛ
- Слот: Надявам се, че Салах ще остане
- Карагър: Ливърпул никога няма да подкрепи Салах пред Слот
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]