Жоржиньо: Нямам думи, за да опиша колко ми липсва Неапол
Полузащитникът на Челси Жоржиньо, който преди това игра за Наполи, призна, че му липсва Италия.
"Няма думи, които да опишат колко много ми липсва Неапол. А на кой не би му липсвал? В Лондон е толкова студено. Те дори не знаят какво е слънце“, заяви Жоржиньо.
По-рано Жоао Сантош, агентът на Жоржиньо, не изключи възможността играчът да се завърне в италианското първенство, ако договорът с Челси не бъде подновен.
Припомняме, че Жоржиньо стана футболист на Челси през лятото на 2018 г., като се премести от Наполи за € 57 млн. Договорът му със "сините“ е валиден до 30 юни 2023 г. Порталът Transfermarkt оценява натурализирания италианец на € 45 млн. Този сезон Жоржиньо участва в 20 мача от първенството в Англия, вкара 6 гола и осигури 1 асистенция.
- Чалоба: Играчите на Челси носят вина за уволнението на Росеньор
- Челси влезе в контакт с Ираола за мениджърския пост
- Джерард отчете сериозен напредък в играта на Челси след смяната на треньора
- Мърсън: Челси трябва да се насочи към Еди Хау
- Макфарлейн: Победата над Лийдс може да обърне сезона на Челси
- Ираола проявява интерес към Челси
- Челси надви Лийдс и си осигури финал срещу Манчестър Сити
- Макфарлейн: Липсата на Pro лиценз не е проблем за Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]