Карагър: Салах и Кейн изпуснаха своите шансове
Бившият защитник на Ливърпул Джейми Карагър смята, че нападателите Мохамед Салах и Хари Кейн са пропуснали шансовете си да отидат в други топ клубове.
"Мисля, че Салах ще прекара следващите няколко години в Ливърпул. Същото е и с Хари Кейн в Тотнъм.
Мисля, че и двамата вероятно са пропуснали шанса си, ако някога са се замисляли да напуснат - да отидат в Реал Мадрид или Барселона, Манчестър Юнайтед или Манчестър Сити.
Тези двама играчи са на стойност 120 милиона британски лири. Вероятно повече. Просто не мисля, че някой би похарчил толкова за тях, предвид възрастта им", заяви Карагър в подкаста на Роби Фаулър.
- Слот не е уверен, че ще запази работата си без място в ШЛ
- Салах даде зелена светлина за преговори с Ал-Итихад
- Ливърпул се интересува от Пулишич
- Ливърпул се насочи към защитник на Барселона
- Ливърпул се справи със Съндърланд
- Ал-Итихад преговаря със Салах
- Слот: Не сме на нивото на Ливърпул
- Слот: Това е най-трудният сезон в кариерата ми
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]