Невил назова качеството, нужно на Ман Юнайтед за титла
Експертът на Sky Sports Гари Невил заяви, че Манчестър Юнайтед не може да спечели Висшата лига, без да побеждава отбори, които дълбоко се защитават.
"Те победиха Уест Хем и това е най-важното. Мисля, че направиха голяма стъпка към класиране за Шампионска лига за следващия сезон. Сега те са на девет точки пред Уест Хем.
Знаем, че Юнайтед се сблъсква с трудности когато трябва да разбива чуждата отбрана. В сравнение с начина, по който Сити се справя с дълбоко защитаващи се отбори, Юнайтед просто не може да направи това все още.
Те трябва да играят по-добре срещу отбори, които са дълбоко защитни. Това трябва да бъде следващата стъпка в тяхното развитие. Ако не го направят по-добре, няма да спечелят Висшата лига", заяви Невил.
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Аморим защити позицията си за Мейну
- Скоулс посъветва Мейну да напусне
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед също се интересува от Семеньо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]