Ман Сити е лидер в борбата за Холанд
Манчестър Сити е лидер в битката за нападателя на Борусия Дортмунд Ерлинг Холанд.
След като отхвърли Манчестър Юнайтед и премина в Дортмунд през януари 2020 г., Холанд не спира да вкарва - Ерлинг отбеляза 37 гола в 34 мача през този сезон за клуба и норвежкия национален отбор.
Най-големите клубове в Европа, включително Реал Мадрид, Барселона и Челси, са наредени на опашка за Холанд, но Daily Mail определя Сити като фаворит в борбата за играча.
Твърди се, че Сити вече е установил контакт с лагера на 20-годишния норвежец, чийто баща Алф-Инге Холанд проведе три години с "гражданите" като играч.
Юнайтед от своя страна планира да остане встрани и няма да участва в този търг. Освен това клубът с "Олд Трафорд“ не желае да преговаря с Алф-Инге, чиято кариера беше брутално прекратена от бившия капитан на "дяволите“ Рой Кийн и с омразния агент Мино Райола.
Daily Mail добавя, че трансферът на Холандия може да бъде закупен на фиксирана сума през следващото лято, но за това трябва незабавно да отделите 90 милиона паунда.
- Реал Мадрид подготвя първа оферта за Родри
- Енцо Мареска: Нямам никакви притеснения за обвиненията срещу Манчестър Сити
- Родри договори личните си условия с Реал Мадрид
- Енцо Мареска: Всеки треньор би искал Родри в отбора си
- Реал Мадрид отрече интерес към Родри
- Елиът Андерсън подразни феновете на Ман Юнайтед още с първото си интервю като играч на Ман Сити
- Манчестър Сити официално привлече Елиът Андерсън за 116 милиона паунда
- Джеймс Трафорд е все по-близо до трансфер в Лийдс Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]