Солскяер: Наемът помогна на Лингард
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер похвали полузащитника Джеси Лингард, който бе нает от "чуковете“.
"Наемът наистина работи за Джеси, за Дейвид Мойс и за нас като клуб. Знаем, че Лингард обича и знае как да играе на позицията на "десетката", а първият ни избор за това място е Бруно Фернандеш.
Не ми бе трудно да дам шанс на Джеси Лингард да се докаже и да играе отново футбол. Той наистина е ярък футболист на Уест Хям. Накрая дойде на себе си", заяви Солскяер.
Лингард се присъедини към Уест Хем през зимния трансферен прозорец. Той изигра шест мача за "чуковете“, вкара четири гола и даде една асистенция.
Джеси Лингард няма да може да помогне на Уест Хем срещу Манчестър Юнайтед, тъй като не може да играе срещу клуба, който го притежава по договора за наем.
- Ман Юнайтед, Ливърпул и Челси следят Тайлър Адамс
- Рашфорд едва ли ще играе отново за Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед ще спести милиони, ако Аморим поеме Милан
- Аморим може да се завърне във Висшата лига
- Ман Юнайтед рефинансира дълга, свързан с придобиването на клуба от Глейзър
- Рой Кийн разкри: Изгладихме отношенията си с Бруно Фернандеш
- Барселона се отказа от Рашфорд, Байерн и Реал следят ситуацията
- Край на скъпата грешка: Манчестър Юнайтед се раздели с Джейдън Санчо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]