Фърдинанд: Лингард няма бъдеще в Ман Юнайтед
Бившият защитник на Манчестър Юнайтед Рио Фърдинанд вярва, че крилото на Уест Хем Джеси Лингард няма бъдеще на "Олд Трафорд".
След като никога не игра за "червените дяволи" през този сезон във Висшата лига, Лингард отиде да трупа практика в Уест Хем в края на зимния трансферен прозорец.
Джеси веднага започна да се показва в "чуковете“, а снощи отбеляза още едно полезно действие, спечелвайки дузпа срещу Шефилд Юнайтед.
За Фърдинанд няма връщане назад за Лингард и 28-годишният англичанин трябва да се съсредоточи върху спечелването на постоянен трансфер в Уест Хем или някой друг клуб.
"Какви са амбициите му след края на този сезон? Какво очаква с нетърпение? Защото наемът му ще се счита за неуспешен, освен ако Уест Хем не предложи да го купи в края на наема.
Такава и трябва да бъде неговата цел: да накара Уест Хем и други клубове да го купят от Манчестър Юнайтед.
Мисля, че са го оставили в миналото, като се имат предвид играчите, които привлякоха. Той не е включен в плановете им и не бе включен дълго време", заяви Фърдинанд.
- Борнемут поиска над 80 милиона евро от Манчестър Юнайтед за Алекс Скот
- Ювентус проявява интерес към капитана на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш
- Манчестър Юнайтед и Арсенал влизат в битка за Оли Уоткинс
- Елиът Андерсън подразни феновете на Ман Юнайтед още с първото си интервю като играч на Ман Сити
- Галатасарай изкушава Бруно Фернандеш с огромна заплата
- Манчестър Юнайтед следи Орелиен Чуамени, но Реал Мадрид отказва да го продава
- Манчестър Юнайтед е близо до трансфер на халф за 60 млн.
- Бруно Фернандеш остава в Манчестър Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]