Зиеш иска да напусне Челси
Мароканският полузащитник на Челси Хаким Зиеш иска да напусне лондонския клуб през предстоящия летен трансферен прозорец.
Според Corriere dello Sport, 27-годишният футболист е взел решение да промени регистрацията си в клуба, след като Франк Лампард бе заменен от Томас Тухел на поста мениджър на тима.
Напомняме, че Зиеш се присъедини към Челси през лятото на 2020 г. от Аякс за 40 милиона евро.
Договорът на мароканеца с лондончани е валиден до 30 юни 2025 г.
През този сезон Зиеш участва в 19 мача във всички състезания, стана автор на две гола и четири асистенции.
- Тиаго и Мареска най-добри във Висшата лига за ноември
- Евертън няма да затрудни Челси в Лондон
- Нюкасъл планира изненадващ трансфер на защитник на Челси
- Мареска: Получихме леки голове
- Аталанта обърна Челси, Тотнъм с класика срещу Славия Прага
- Челси ще превземе Аталанта и Бергамо
- Борнемут и Челси без голове (видео)
- Тери: Лийдс показа всичко, което не е наред в Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]