Челси назначил Тухел след отказ на Рангник
Бившият старши-треньор на РБ Лайпциг Ралф Рангник заяви, че Челси се е обърнал към него, преди да номинира Томас Тухел за техен нов мениджър.
След като уволни Франк Лампард на 25 януари, Челси обяви за подписването на 18-месечен договор с Тухел още на следващия ден.
Оказва се, че първоначално "сините“ са искали да отложат назначаването на постоянен кормчия до лятото, но съглашение до края на сезона не е удовлетворило Рангник.
"Казах им: "Бих искал да дойда да работя с вас, но не мога да го правя четири месеца. Не съм временен треньор“, заяви Рангник пред The Times.
- Росеньор: Естевао плака след контузията, съчувствам на играчите
- Боели под прицел заради скъпите билети за полуфинала на Челси
- Боели продава билети за полуфинала на Челси на силно завишени цени
- Егбали: Челси ще търси повече готови играчи за следващата стъпка
- Карик: Манчестър Юнайтед показа характер след загубата от Лийдс
- Росеньор: Доминирахме, но една грешка ни струваше мача
- Манчестър Юнайтед измъкна минимална победа над Челси
- Челси обмисля продажба на Енцо Фернандес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]