За първи път отбор на Моуриньо допуска 8 гола в два мача
Отбор на Жозе Моуриньо за първи път кариерата на португалеца допусна 8 гола в последните си два мача, съобщава Opta Joe.
Вчера Манчестър Сити победи Тотнъм с 3:0 в дввубой от 24-я кръг на Висшата лига на Англия. По-рано "шпорите" бяха победени с 5:4 и от Евертън в Купата на Англия.
Манчестър Сити събра 53 точки в 23 мача и заема първо място в класирането на английската Висша лига. "Шпорите" (36) са на 8-мо място.
- Тотнъм измъкна точка от Ливърпул в последната минута
- Аманда Стейвли иска да купи Тотнъм и да доведе Еди Хау
- Мърсън: Ще се изненадам, ако Тудор остане срещу Форест
- Клинсман намекна, че би поел Тотнъм
- Роберто Де Дзерби – мечтаната цел на Тотнъм за нов треньор
- Тотнъм може да бъде без 12 играчи срещу Ливърпул
- Тотнъм търси заместник на Игор Тудор
- Игор Тудор отправи послание към отбора
649
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]