Гуардиола: Мачът се разви по наш сценарии
Мениджърът на Манчестър Сити Хосеп Гуардиола коментира победата на "гражданите" с 3:0 над Тотнъм в мач от 24-ия кръг на Висшата лига.
"Постигнахме заслужена победа. Да, в началото на мача Хари Кейн удари гредата и това можеше да промени хода на срещата, но като цяло мачът протече според нашия сценарий. "Шпорите" имат специални качества, играхме добре с тях още в първия кръг, но загубихме с 2: 0.
Тотнъм може да създаде опасни моменти от нищото. Това са качествата на техните играчи и подходът на техния мениджър. Ние имаме свой собствен начин на игра и ще продължим да играем по този начин.
Ще изпълнява ли дузпи Родриго Ернандес? Не. Искам да кажа, че се възхищавам на смелостта му, но това не беше много добър удар от "точката". Не се смея, това ме притеснява. Ще се опитаме да намерим истински изпълнител на дузпи. Трябва по-често да практикуваме изпълнението на дузпи.
Може ли Едерсон да изпълни дузпата? Днес всички видяха неговата почти 80-метрова асистенция. Напълно възможно е той скоро да има шанс да изпълнява дузпи", заяви Гуардиола.
- Холанд: Нямам отговори
- Бернардо Силва реши да напусне Ман Сити
- Аканджи няма да се върне в Ман Сити през зимата
- Гуардиола: Не сме подценили Бодьо - Глимт
- Ман Сити сензационно катастрофира зад Северния полярен кръг
- Родри за мача с Ман Юнайтед: Труден ден
- Ман Сити привлече Гехи
- Гехи е крачка по-близо до Ман Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]