Артета: Обидите в мрежите влияят на играчите
Мениджърът на Арсенал Микел Артета заяви, че обидите в социалните мрежи оказват значително влияние върху психологическото състояние на футболистите. Според испанския специалист, това явление трябва да бъде изкоренено.
"Мисля, че социалните медии носят голяма отговорност за психологическото състояние на играчите. Футболистите са уязвими за общественото мнение. Нямам нищо против хората да изразяват мнението си, но те не говорят, за да обидят други хора чрез екраните на своите смартфони. Те дори не познават хората, които биват обиждани. Вярвам, че това трябва да бъде изкоренено, защото причинява големи щети на играчите", заяви Артета.
- Арсенал ще продължи да е безпогрешен
- Невил: Арсенал не трябва да изпада в паника от загубата
- Астън Вила с драматична победа над Арсенал (видео)
- Нов удар за Арсенал - Москера ще липсва дълго
- Арсенал привлече близнаци
- Астън Вила може да спре Арсенал
- Арсенал се интересува от халф на Виляреал
- Арсенал се справи с Брентфорд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]