Потър: Бяхме близо до съвършенство
Мениджърът на Брайтън Греъм Потър сподели емоциите си след победата над Ливърпул с 1:0 в мач от 22-я кръг на Висшата лига на Англия.
"Фантастична игра, футболистите ми бяха невероятни. Бихме се, когато беше необходимо, но успяхме да покажем качествен футбол в атака.
Трябва да си близо до съвършенство, за да спечелиш на "Анфийлд". Мисля, че го направихме. Опитахме се да атакуваме и да играем добре. Показахме истински футбол.
Успяхме да направим добра серия (Брайтън победи Тотнъм преди Ливърпул), но не трябва да спираме дотук. Естеството на Висшата лига е такова, че нещата се променят много бързо. Въпреки всичко, това е добра вечер за нашите отбор", заяви Потър.
- Ливърпул възобновява преследването на цел от 2025 г.
- Реал Мадрид набеляза Мак Алистър за наследник на Кроос
- Тотнъм следи ситуацията около Коди Гакпо
- Ливърпул поставя ултиматум за Диоманде, разглежда четири алтернативи
- Мохамед Салах: Това е велико постижение за Египет
- Ливърпул подготвя нова оферта за Диоманде
- Ливърпул отхвърли оферта на Интер за Къртис Джоунс
- Ван Дайк: Аржентина показа, че иска да защити световната си титла
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]