Анчелоти коментира трансфера на Кинг
Мениджърът на Евертън Карло Анчелоти коментира трансфера на нападателя Джошуа Кинг.
"През януари пуснахме Дженк Тосун под наем и също така пуснахме Антъни Гордън в Престън Норт Енд за шест месеца, така че имахме нужда от още един играч в атакуващата линия.
Мисля, че Джошуа Кинг е наистина добър трансфер за нас. Искахме да го вземем още през лятото и сега имаме реална възможност да го получим. Мисля, че Кинг ще подобри отбора ни, тъй като може да играе на всички позиции в атака, а също така има и голям опит в английската Висша лига. Щастлив съм, че сега Джошуа е част от нашия тим", заяви Анчелоти.
Напомняме, че договорът с 29-годишния норвежец е до края на този сезон.
- Евертън победи Бърнли и запази мечтата за Европа
- Евертън с драматична победа на „Сейнт Джеймсис Парк“
- Грилиш защити Стърлинг след трудния му дебют за Фейенорд
- Тишината преди удара: когато Куня свърши мръсната работа, а Юнайтед взе своето
- Мойс: Ламенс беше най-добрият играч на Юнайтед
- Карик: Наложи се сериозно да се потрудим
- Резервата Шешко донесе победата на Ман Юнайтед срещу Евертън
- Евертън направи Делап своя цел номер едно
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]