Крауч: Ливърпул ще завърши преди Ман Юнайтед
Бившият нападател на Ливърпул Питър Крауч изрази увереност, че отборът ще продължи да претендира за победа в английската Висша лига. Напомняме, че снощи мърсисайдци победиха Тотнъм с 3:1 в мач от 20-я кръг на английската Висша лига.
"Бях уверен, че Ливърпул е способен да защити титлата, дори по време на неуспешната си поредица. Вчера с Рио Фердинанд спорихме малко. Вярвам, че Ливърпул ще завърши по-високо от Манчестър Юнайтед в шампионата. Според мен мърсисайдци все още са в надпреварата. Имат топ футболисти. Хендерсън в мача срещу Тотнъм изглеждаше невероятно в центъра на защитата. Отборът има големи проблеми в отбраната, но предвид талантливата атака, "червените“ не могат да бъдат отписани", заяви Крауч.
Ливърпул събра 37 точки от 20 кръга и е четвърти в класирането на английската Висша лига.
- Ливърпул постигна договорка с Ираола, назначението е въпрос на време
- Слот не е очаквал уволнението си, планирал е лятната селекция на Ливърпул до последния момент
- Сър Кени Далглиш разкри, че се бори с рак
- Джеймс Милнър сложи край на впечатляващата си кариера
- Саудитски клубове следят Ибраима Конате след раздялата му с Ливърпул
- Реднап: Ако Ливърпул вярваше в Шаби Алонсо, щеше да го назначи
- Слот се сбогува с Ливърпул: Този клуб винаги ще бъде сред европейския елит
- Карагър: Бях шокиран от уволнението на Слот
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]