Оскар: Искам да завърша кариерата си в Челси
Полузащитникът на Шанхай СИПГ Оскар призна, че би искал да завърши кариерата си в Челси.
"Не мисля да напускам Китай. Тук е страхотен проект, но в края на кариерата си искам да се върна в Челси. Изградих красива история във Висшата лига, дойдох в много млада възраст, във време, когато феновете не вярваха наистина на бразилските играчи. Помогнах да променя това.
Когато остарея, искам да повторя тази стъпка. Все още играя страхотно, имам добра статистика, трябва да има място за мен в Челси", заяви 29-годишният Оскар.
Играчът се премести в Челси през 2012 г. на 20-годишна възраст. Той проведе почти пет сезона със "сините" и спечели спечели английското първенство, Лига Европа и Купата на английската лига.
- Челси прегази Палас и е четвърти
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Челси и три други клуба се интересуват от халф на Юве
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Глобиха Челси със 150 000 паунда
- Челси може да се бори с Арсенал за звезда на Реал Мадрид
- Челси ще спечели дербито на Селхърст Парк
- Диего Коста: Вероятно Конте не прави секс у дома
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]