Рангник отказа на Челси
Бившият наставник на РБ Лайпциг Ралф Рангник отказа предложение да оглави Челси, съобщи Sky Sports.
"Сините", които уволниха Франк Лампард, предложиха на Рангник договор до края на настоящия сезон. Ралф обаче отказа тази оферта поради малкия срок. Специалистът би искал да си намери работа в дългосрочен план, но ръководството на лондонския клуб не може да му предложи това.
Сега основният претендент за поста наставник на Челси е бившият треньор на Пари Сен Жермен Томас Тухел. Ръководството на "сините" разчита на германския специалист да помогне на сънародниците си Кай Хаверц и Тимо Вернер да се адаптират в Англия.
- Борнемут и Челси без голове (видео)
- Тери: Лийдс показа всичко, което не е наред в Челси
- Челси се насочи към двама от Лига 1
- Челси ще се поправи в Борнемут
- Мареска: Няма да научим нищо от този мач
- Лийдс се наложи над отслабения Челси
- Рийс Джеймс: Всички в Челси знаехме, че ще бъде труден мач
- Челси няма да има проблем в Лийдс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]