Артета: Не искаме отново такава ситуация
Мениджърът на Арсенал Микел Артета се надява, че клубът му вече няма да попада в ситуация като тази с Месут Йозил или Сократис Папастатопулос.
"Определено не искаме отново да се намираме в подобна ситуация. Никой няма нужда от това - нито играчът, нито клубът. Но както виждате, това се случва все по-често в различните клубове.
"Мисля, че трябва да изградим отношения на принципа на откритост, за да предотвратим това възможно най-много и когато то се случи, трябва незабавно да вземете решение за излизане от ситуацията", заяви Артета.
- Ефективен и свеж Ман Юнайтед смълча „Емирейтс“
- Шерингам: Арсенал е арогантен
- В Арсенал са загрижени за Хаверц
- Арсенал проведе неофициални разговори с Алварес
- Ясни са причините за напускането на Каземиро
- Артета за Ман Юнайтед: Могат да създадат проблеми
- Нванери премина под наем в Марсилия
- Гуардиола: Арсенал е най-добрият клуб в света в момента
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]