Грант може да се върне в Челси
Бившият мениджър на Челси Авраам Грант може да се завърне в лондонския клуб, съобщава TEAMtalk.
Според източника, собственикът на Челси Роман Абрамович обмисля да върне 65-годишния специалист в клуба. Грант запази приятелски отношения с Абрамович. Отбелязва се, че руският бизнесмен няма да уволнява Франк Лампард като мениджър на Челси. Грант може да стане помощник на Лампард в английския клуб.
Грант оглавяваше Челси от 2007 до 2008 г. Под ръководството на специалиста лондонският отбор зае второ място в английското първенство (сезон 2007/2008) и стигна до финал на Шампионска лига (сезон 2007/2008). Грант работи още за Макаби Тел Авив, Уест Хем Юнайтед, Партизан, както и за националните отбори на Израел и Гана.
- Тери: Лийдс показа всичко, което не е наред в Челси
- Челси се насочи към двама от Лига 1
- Челси ще се поправи в Борнемут
- Мареска: Няма да научим нищо от този мач
- Лийдс се наложи над отслабения Челси
- Рийс Джеймс: Всички в Челси знаехме, че ще бъде труден мач
- Челси няма да има проблем в Лийдс
- Мареска: Понякога трябва да си доволен дори от една точка
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]