Арсенал обяви за Холдинг
Арсенал на официалния сайт обяви сключването на нов дългосрочен договор със защитника Роб Холдинг. Споразумението на 25-годишния младеж с лондонския клуб е до 2024 г., с възможност за удължаване с една година.
"Откакто се присъединих към Арсенал, бях впечатлен от приноса на Роб към отбора както на терена, така и извън него. Качеството на работата му в тренировките е безупречно и се въплъщава вyw високо представяне в мачовете", заяви мениджърът на лондончани Микел Артета.
През 2016 г. Холдинг се премести в Арсенал от Бостън Уондърърс. През този сезон 25-годишният английски защитник участва в 14 мача от Висшата лига, записвайки една асистенция.
- Жезуш замени Думан в заявката на Арсенал за ШЛ
- Арсенал ще продължи да е безпогрешен
- Невил: Арсенал не трябва да изпада в паника от загубата
- Астън Вила с драматична победа над Арсенал (видео)
- Нов удар за Арсенал - Москера ще липсва дълго
- Арсенал привлече близнаци
- Астън Вила може да спре Арсенал
- Арсенал се интересува от халф на Виляреал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]