Солскяер не очаква покупки през януари
Наставникът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер заяви, че не очаква никакви покупки през януари.
Крилото Амад Диало се присъедини към отбора на Солскяер миналата седмица, но трансферът на играча за £ 37 млн. бе договорен още през лятото.
Солскяер няма надежда за други нови попълнения - освен ако не е налице една от дългосрочните цели на Юнайтед за трансфер.
"Мисля, че покупките, които направихме през лятото, наистина укрепиха състава ни. Подписахме с добри играчи, които също са добри хора с добър характер.
Януари винаги е тежък. Ако има възможност да вземете дългосрочната си цел, това ще бъде друга история, но малко отбори обичат да губят играчи през януари.
Що се отнася до зимните покупки, това е малко вероятно. Двама или трима играчи могат да напуснат, защото заслужават да играят повече за тяхно добро и в името на кариерата им", заяви Солскяер.
- Бруно Фернандеш: Роналдо е моят най-голям пример
- Манчестър Юнайтед избира между Карик и Нагелсман
- Брунo Фернандеш е Играч на месеца във Висшата лига
- Манчестър Юнайтед планира сериозно разчистване на заплатите
- Тежката реалност за Фридолина Ролфьо в Манчестър Юнайтед
- Барселона има срок до 15 юни да реши за Рашфорд
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед в битка за Шлотербек
- Манчестър Юнайтед с дилема около Онана заради заплатата му
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]