Фърдинанд: Мачът с Ливърпул е много важен за Ман Юнайтед
Легендата на Манчестър Юнайтед Рио Фердинанд заяви, че не иска да прави бързи изводи относно шансовете на отбора на Оле Гунар Солскяер да спечели Висшата лига през този сезон.
Ако Юнайтед избегне поражението срещу Бърнли във вторник, тогава "червените дяволи" ще бъдат лидери във Висшата лига за двубоя срещу Ливърпул в неделя.
Фърдинанд е възхитен от това, но все пак се колебае да каже, че "червените дяволи“ са способни да спечелят титлата този сезон.
"Не искам да прибързвам със заключенията, както преди съм го правил. Не искам отново да ставам за смях. Но вижте какво, добре е футболният фен да бъде емоционален и да се вълнува.
Надявам се, че Манчестър Юнайтед ще излезе начело след Бърнли и тогава ще бъда 100% развълнуван преди мача срещу Ливърпул.
Това ще бъде изключително важен мач. Този мач ще бъде един вид маркер, който се надявам да ни позволи да кажем: "Ние не сме подскочили. Ние сме тук, за да останем", заяви Фърдинанд.
- Ман Юнайтед със смел задкулисен план по отношение на Ливърпул и Ман Сити
- Ман Юнайтед проучва възможността да използва Рашфорд в сделка за размяна на полузащитник
- Ман Юнайтед планира трансфер на високо ценена бразилска сензация
- Санчо може да продължи кариерата си в катарския Ал-Раян
- Борнемут поиска над 80 милиона евро от Манчестър Юнайтед за Алекс Скот
- Ювентус проявява интерес към капитана на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш
- Манчестър Юнайтед и Арсенал влизат в битка за Оли Уоткинс
- Елиът Андерсън подразни феновете на Ман Юнайтед още с първото си интервю като играч на Ман Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]