Тотнъм се отказва от Бекъм
Мениджърът на Тотнъм Хари Реднап заяви, че вече не може да губи време, опитвайки се да договори наема на полузащитник на Лос Анджелис Галакси Дейвид Бекъм. Наставникът на „шпорите" допълни също така, че най-вероятно ще се откаже от по-нататъшни действия да привлече бившият капитан на английския национален отбор. Както е известно, сезонът в САЩ стартира на 15 март, което означава, че Бекъм трябва да се завърне в Америка на 10 февруари, за да започне подготовка с отбора си. Реднап смята, че вземането под наем на Дейвид за по-малко от месец ще е нецелесъобразно, което най-вероятно ще провали възможността полузащитника да играе за Тотнъм.
„Когато аз обмислях варианта Дейвид да играе при нас, си мечтаех това да стане до края на сезона. Оказва се, че няма как да се случи, защото Галакси са категорични в позицията си. До 10 февруари мен пък не ме устройва - това просто е една загуба на време, защото точно когато той набере форма, ще трябва да се върне обратно. Най-вероятно Бекъм ще тренира с нас, след което ще се прибере в Америка", цитира ВВС думите на Реднап.
- Арсенал привлече сина на бивш играч на Тотнъм
- Джед Спенс иска трансфер в Интер, Евертън също следи ситуацията
- Манчестър Юнайтед привлече талант на Тотнъм за 8 милиона паунда
- Тотнъм е готов да се раздели с Кристиан Ромеро
- Тотнъм определя Савиньо като основна трансферна цел за крило
- Спенс обмисля раздяла с Тотнъм, Интер следи ситуацията
- Ман Юнайтед търси още един халф след трансферите на Сантос и Тилеманс
- Капитанът на Тотнъм поиска трансфер, предпочита да продължи кариерата си в Испания
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]