Тотнъм наказа трима
Трима играчи на Тотнъм са санкционирани от клуба за нарушаване на разпоредбите за коронавирус.
Според The Athletic, глоби са наложени на защитника Серхио Регилон и полузащитниците Ерик Ламела и Джовани Ло Селсьо, за чието неправомерно поведение стана известно по-рано.
Припомняме, че играчите на Тотнъм заедно с халфа на Уест Хем Мануел Лансини прекараха Коледа в една компания. Предполага се, че общо 18 души са присъствали на партито. Въпреки това, някои части на Обединеното кралство, включително Лондон, имат строги правила за ограничаване на разпространението на коронавируса. В града е забранено да се събират по Коледа в големи компании, с изключение на членовете на семейството. Футболистите и техните семейства нарушиха това правило, прекарвайки Коледа в къщата на Ло Селсьо.
- Рая спаси Арсенал, Доку не спира да бележи, а Тотнъм отново се провали
- Тотнъм и Лийдс не се победиха, „шпорите“ остават близо до зоната на изпадащите
- Ван де Вен настоява за 200 000 паунда седмично при трансфер
- Де Дзерби: Няма място за отпускане след важната победа
- Тотнъм излезе от зоната на изпадащите след победа над Астън Вила
- Де Дзерби: Тотнъм не е обречен, трябва да се борим докрай
- Почетино: Боли ме да гледам какво се случва с Тотнъм
- Симонс аут до края на сезона и пропуска Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]