Ман Юнайтед може да се раздели с четирима през януари
Манчестър Юнайтед може да продаде четирима играчи през зимния трансферен прозорец, твърди The Athletic.
Според източника, клубът работи, за да се раздели с вратаря Серхио Ромеро и защитника Маркос Рохо. Отбелязва се, че най-вероятно тези играчи ще отидат под наем в друг тим.
Също така се съобщава, че Манчестър Юнайтед може да приеме предложения за Джеси Лингард и Фил Джоунс. Италиански клубове се интересуват от полузащитник, докато Нюкасъл има нужда от защитник.
- Ди Мария: Методите на Ван Гаал в Ман Юнайтед ме объркваха
- Сенне Ламменс: Искам да ме възприемат просто като нормален човек
- Стив Брус: Магуайър заслужава нов договор с Манчестър Юнайтед
- Каземиро иска да остане в Европа след раздялата с Манчестър Юнайтед
- Ман Юнайтед ще се наложи над уморен Палас
- Каземиро иска да остане в Европа след раздялата с Ман Юнайтед
- Общият дълг на Ман Юнайтед доближи 1.3 млрд. паунда
- Ман Юнайтед е близо до продажбата на Байъндър в Бешикташ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]