Хендерсън: През тази година имаше по-важни неща от футбола
Капитанът на Ливърпул Джордан Хендерсън обобщи заминаващата си 2020 година.
"Честно казано, това бе като влакче в увеселителен парк. От една страна сбъднах мечтата си за цял живот - станах шампион на Англия. Но при тези обстоятелства очевидно е, че всичко бе много различно. Много лоши неща се случваха във външния свят, хората страдаха много от COVID-19 и разбрах, че има по-важни неща от футбола.
Това бе като влакче в увеселителен парк, но честно казано, имаше много положителни моменти за мен тази година. Мисля, че хората научиха много през този период и се надявам, че 2021 г. ще бъде малко по-позитивна и ще можем да се върнем към нормалния живот", заяви Хендерсън.
В 15-ия кръг на английската Висша лига Ливърпул ще играе с Уест Бромвич Албион. Мачът ще се проведе на 27 декември на стадион "Анфийлд“ в Ливърпул.
- Слот разчита на Исак след тежката контузия на Екитике
- Евертън ще задържи Ливърпул в дербито
- Предложили Нагелсман на Ливърпул, Ман сити, Челси и Арсенал
- Реймс подкрепи Екитике след тежката контузия
- Слот: Ливърпул ще трябва да продава, за да купува през лятото
- Фенове на Ливърпул бесни след видео със Слот след отпадането от ПСЖ
- Ван Дайк: ПСЖ заслужаваше да продължи напред
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед в битка за Ангело Щилер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]