Ингс получи травма
Нападателят на Саутхемптън Дани Ингс получи травма в мача от 14-ия кръг на английската Висша лига с Манчестър Сити.
"Саутхемптън имаше един ден по-малко време да се възстанови. Играта с Дани в отбора бе рискована. В резултат на това той нарани подколянното си сухожилие. Надявам се контузията да не е толкова сериозна.
Ще трябва да разгледаме тежестта на нараняването на Ингс и едва тогава ще можем да вземем решение за участието му в следващите мачове.
Сега всички играчи са много уморени. Но показахме, че можем да се състезаваме с отбори като Сити. Това е невероятно развитие на събитията, за които малцина биха могли да мечтаят в началото на сезона", заяви Хазенхютъл.
- Манчестър Сити измъкна победа над Лийдс Юнайтед
- Шампионският инстинкт или новата реалност?
- Барселона насочва поглед към Омар Мармуш
- Лийдс не може да удържи Ман Сити
- Тотнъм е в реална опасност, Брайтън най-сетне победи, а Уест Хем се отдалечава от пропастта
- Манчестър Сити може да бъде наказан с отнемане на 40 до 60 точки
- Гуардиола: Никога няма да се предадем
- Гуардиола се надява Родри да подпише нов договор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]