Алърдайс разчита на незабавен ефект от своето назначаване
Новият кормчия на УБА Сам Алърдайс заяви, че очаква незабавен ефект от назначаването си за наставник на "дроздовете".
"Не мисля, че тази работа ще бъде нещо ново за мен. Преди се захващах за различни дейности, но по едно и също време. Жена ми се разстройва от това, че всеки път се случва точно преди Коледа.
Трябва да преодолеем този натоварен период, докато се изправяме срещу пандемията, а аз от своя страна трябва да проуча силните и слабите страни на играчите.
Трябва да се опитам и да се надявам, че пристигането на нов мениджър- както понякога го виждаме - ще даде тласък на отбора да спечели мача.
И тогава - по-повлияни от новия мениджър, отколкото просто да имаме нов мениджър - играчите ще кажат:
"Трябва да играя най-добрия си футбол, защото искам мениджърът да ме пуска".
Ако успеем да реагираме в неделя и след това да използваме това като отправна точка, това би било абсолютно страхотно", заяви Алърдайс.
- Манчестър Сити измъкна победа над Лийдс Юнайтед
- Ди Мария: Методите на Ван Гаал в Ман Юнайтед ме объркваха
- Майкъл Оуен: Шаби Алонсо може един ден да води Ливърпул
- Бърнли – Брентфорд: Гол в 93-ата минута разбиха сърцата на „виненочервените“
- Евертън с драматична победа на „Сейнт Джеймсис Парк“
- Ливърпул разби Уест Хем с 5:2 и записа трета поредна победа
- Борнемут и Съндърланд не излъчиха победител на „Виталити“
- Уулвс шокира Астън Вила с 2:0 на „Молиню“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]