Белерин: Микел няма равен
Защитникът на Арсенал Ектор Белерин нарече спекулациите за бъдещето на мениджъра Микел Артета "несправедливи".
"Това е толкова несправедливо, толкова несправедливо. Както казвах, ние, играчите, трябва да носим отговорност за резултатите, защото Микел и неговият треньорски щаб ни дават всички инструменти, от които се нуждаем, за да спечелим всички мачове.
Когато загубите мач, винаги е много лесно да обвините мениджъра. Но когато мениджърът ни даде тези инструменти, ние трябва да ги използваме.
Начинът, по който Микел разработва план за всеки мач, знанията, които той ни дава, преди да излезем на терена ... В това той няма равен. В зависимост от противника може да не е толкова лесно, но с това е красив футболът. Ако мачовете се играеха на тактическа дъска, това щеше да бъде съвсем различна игра (мачът с Уулвс)", заяви Белерин.
- Емил Хески: Морган Роджърс е готов за трансфер в Арсенал
- Тухел: Сака все още не е напълно възстановен
- Арсенал ще назначи бивш олимпиец за главен лекар на клуба
- Ювентус отряза Арсенал за Кенан Йълдъз
- Арсенал освободи клубния си лекар след края на сезона
- Тухел посочи Деклан Райс за заместник - капитан на Англия
- Арсенал набеляза Гибс-Уайт като алтернатива на Роджърс
- Олмо отрече слуховете за трансфер в Арсенал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]