Тери ще покани Коул, ако получи работа в Дарби
Джон Тери е готов да направи Ашли Коул свой асистент, ако получи работа като мениджър на Дарби.
В момента задълженията на наставник на "овните" се изпълнява от Уейн Рууни, който вече обяви желанието си да получи тази работа за постоянно.
Фаворит на букмейкърите за мястото на уволнения Филип Коку е Тери, който от две години работи като помощник на Дийн Смит на "Вила Парк".
Смята се, че Тери е подкрепен от шейх Халид, който завършва придобиването на клуба от "Прайд Парк" за 60 милиона паунда от Мел Морис.
Каквото и назначение ще се състои, след като Дарби има нов собственик, но според британски източници, Тери вече мисли за сформиране на треньорския си щаб.
Джон иска да види бившия си съотборник в Челси Коул като своя дясна ръка, който сега е треньор в академията на "сините" и експерт по телевизията.
- Фулъм – Челси: Нови ери и лондонско дерби на „Крейвън Котидж“
- Челси продължи договора на Жоао Педро до 2034 година
- Шаби Алонсо: Свободата на играчите на терена е красотата на футбола
- Хаби Алонсо: Важно да намерим правилния баланс в Челси
- Лиъм Делап може да напусне Челси през лятото
- Джейми Карагър направи голяма прогноза за Тотнъм и Челси
- Челси може да изпусне милиони от Педро Нето, ако не го продаде сега
- Хаби Алонсо: Палмър и Роджърс могат да се превърнат в отлична комбинация
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]