Клоп разказа за състоянието на Тиаго
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп говори за състоянието на халфа Тиаго Алкантара. Ще припомним, Тиаго бе контузен в мача от 5-ия кръг на английската Висша лига с Евертън (2: 2).
"След мача с Евертън той наистина имаше сериозна контузия. Нямаше скъсване или фрактура, но щетите бяха наистина сериозни. Тренира по индивидуална програма. Разбираме, че тази контузия е засегнала сериозно коляното му, така че Тиаго трябва да предприеме още няколко стъпки към пълно възстановяване и това ще отнеме няколко седмици", заяви Клоп.
- Ливърпул е готов да плати повече за Аклиуш, но крилото избира ПСЖ
- Журналист твърди, че е постигнато „принципно споразумение“ между Ливърпул и магьосник на фланга
- Ман Юнайтед със смел задкулисен план по отношение на Ливърпул и Ман Сити
- Контузията на Джо Гомес засили трансферната дилема пред Ливърпул
- Федерико Киеза: Щастлив съм в Ливърпул и искам да се наложа при Ираола
- Ливърпул следи ситуацията с Винисиус Жуниор за свободен трансфер през 2027 година
- Дарвин Нунес може сензационно да продължи кариерата си в МЛС
- Ливърпул остава единственият сериозен кандидат за Брадли Баркола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]