Арсенал разкритикува феновете, които обидиха Пепе
Арсенал излезе с изявление относно обидите срещу нападателя Николас Пепе след мача от 9-ия кръг на английската Висша лига с Лийдс Юнайтед (0: 0).
Напомняме, че "артилеристите" останаха с човек по-малко в 51-та минута заради поведението на играча от Кот д'Ивоар. Пепе, придвижвайки се към наказателното поле без топка, започна да бута нападателя Егзиян Алиоски, а след това го блъсна с глава. Главният рефер на срещата Антъни Тейлър изгледа видео повторение на момента, след което показа на Николас червен картон.
"Напълно осъждаме гнусните обиди срещу Пепе и Алиоски в социалните медии. Това е абсолютно неприемливо и клубът ще работи с полицията и властите, за да направи всичко възможно за проследяване и преследване на виновните“, се казва в изявление на Арсенал.
- Атлетико подаде жалба до УЕФА след нощен инцидент преди мача с Арсенал
- Гуардиола: Манчестър Сити няма да се предаде в битката за титлата
- Симеоне: Спокойствие, но без пасивност срещу Арсенал
- Артета: Ще бъдем като зверове срещу Атлетико
- Арсенал ще се класира за финала
- Артета чака Едегор и Хаверц за реванша с Атлетико
- Артета: Запазихме мечтата си жива
- Арсенал разгроми Фулъм и увеличи аванса си на върха
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]