Моуриньо: Не се борим за титлата
Мениджърът на Тотнъм Жозе Моуриньо коментира победата на отбора си в мача от 9-ия кръг във Висшата лига срещу Манчестър Сити (2: 0).
"Добре е да сме на първо място в класирането, но може би утре вече ще сме втори. Честно казано, това няма да е проблем. Просто съм доволен от промените в нашата игра.
Феновете не трябва да очакват да се борим за титлата след един сезон. Ние не се борим за титлата, а просто се опитваме да спечелим всеки мач. Но ще губим мачове, а също така ще има и равенства.
Вечерята обаче тази вечер ще бъде приятна и спокойна. Ще гледам мача Атлетико Мадрид - Барселона, а след това ще заспя като ангел.
Повтарям, няма проблем, ако Лестър спечели утре и ние отново сме втори", заяви Моуриньо.
Тотнъм събра 20 точки и стана лидер в класирането във Висшата лига. "Гражданите" (12) са на 10-то място.
- Де Дзерби: Тотнъм все още има шанс да се спаси
- Тотнъм изпусна победата срещу Брайтън в добавеното време
- Алдервейрелд: Част от играчите на Тотнъм не отговарят на нивото
- Моуриньо с остра критика към Тотнъм: Проблемите идват от ръководството
- Де Дзерби дебютира в Тотнъм със загуба от Съндърланд
- Тотнъм договори Робъртсън, но трансферът зависи от оцеляването
- Тотнъм се смъкна в зоната на изпадащите за първи път в историята на ВЛ
- Анонс на 32-ри кръг от Висшата лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]