Ман Юнайтед ще се съсредоточи върху продажба на играчи
По време на зимния трансферен прозорец Манчестър Юнайтед ще се съсредоточи върху продажбата на играчи, които нямат място в плановете на мениджъра на отбора Оле Гунар Солскяер.
В момента първият отбор на Юнайтед има 31 играчи, което е пресилено във всяко отношение.
Сред тези, за които "червените дяволи" са готови да слушат предложения, са вратарят Серхио Ромеро, защитниците Маркос Рохо, Фил Джоунс и Тимоти Фосу-Менса.
Освен това наемът на Одион Игало изтича в края на януари. Нигерийският нападател ще се завърне в Шанхай Шенхуа и Юнайтед няма да търси заместник благодарение на Единсон Кавани.
Имайте предвид, че договорите на Ромеро, Рохо и Фосу-Менса изтичат в края на този сезон, но в случая с първите двама "дяволите" имат опция за подновяване за 12 месеца.
- Ясни са плановете на Каземиро
- Ман Юнайтед определи четирима за замяна на Каземиро
- Арсенал ще се затрудни с новия Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед е готов да преговаря с Майно
- Ман Юнайтед ще обсъди бъдещето на Бруно преди Мондиал 2026
- Ман Юнайтед няма да се включва в борбата за Матета
- Каземиро ще напусне Ман Юнайтед след края на сезона
- Реал Мадрид е номер едно по приходи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]