Евертън се интересува от Руис
Евертън възнамерява в близко бъдеще да се подсили с играча на Наполи Фабиан Руис.
Според Todofichajes "карамелите" са готови да предложат на 24-годишния испанец петгодишен договор през следващото лято. Фабиан Руис е познат на наставника на "сините" Карло Анчелоти от съвместната му работа в неаполитанския клуб - испанецът стана играч на Наполи няколко дни след назначаването на Карло за наставник на "партенопеите".
По-рано в медиите се появиха съобщения, че Барселона и Реал Мадрид се интересуват от Руис.
През този сезон в Серия А 24-годишният халф изигра шест мача, в които даде една асистенция. Порталът Transfermarkt изчислява стойността на Руис на 50 милиона евро.
- Евертън обмисля съдебни действия срещу Висшата лига
- Мойс похвали Бето след разгромната победа на Евертън над Челси
- Евертън разгроми Челси с 3:0, „сините“ остават шести (видео)
- Евертън може да задържи Челси
- Арсенал изтръгна късна победа срещу Евертън и се доближи до титлата
- Арсенал ще се справи с Евертън в Лондон
- Евертън победи Бърнли и запази мечтата за Европа
- Евертън с драматична победа на „Сейнт Джеймсис Парк“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]