Джо Гомес се контузи
Защитникът на Ливърпул Джо Гомес получи потенциално сериозна контузия, докато тренираше за националния отбор на Англия.
Засега Футболната асоциация на Англия не съобщава за тежестта на контузията. За днес е предвидена пресконференция на старши -треньора на отбора Гарет Саутгейт.
Припомняме, че Ливърпул загуби за дълго своя ключов защитник Върджил ван Дейк заради контузия, който през октомври се подложи на операция.
Нидерландецът бе заменен от полузащитника Фабиньо, който също се контузи през октомври. Той обаче ще се върне след почивката за националните отбори.
В понеделник стана известно, че през следващия месец Юрген Клоп няма да може да разчита на Трент Александър-Арнолд, който пък е с мускулна травма.
Отборът на Англия утре, 12 ноември, ще приеме Ирландия в приятелски мач.
- Слот разчита на Исак след тежката контузия на Екитике
- Евертън ще задържи Ливърпул в дербито
- Предложили Нагелсман на Ливърпул, Ман сити, Челси и Арсенал
- Реймс подкрепи Екитике след тежката контузия
- Слот: Ливърпул ще трябва да продава, за да купува през лятото
- Фенове на Ливърпул бесни след видео със Слот след отпадането от ПСЖ
- Ван Дайк: ПСЖ заслужаваше да продължи напред
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед в битка за Ангело Щилер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]