Невил: Тотнъм има мощ за спечелване на ШЛ
Експертът от Sky Sports Гари Невил посочи две неща, които биха могли да донесат на Тотнъм титла във Висшата лига.
Тотнъм вече 12 години е без трофеи, а за титлата не може и да се говори – "шпорите" никога не са печелили Висшата лига.
Невил обаче усеща, че личността на Жозе Моуриньо и мощната атака в лицето на Хари Кейн, Сон Хюн Мин и Гарет Бейл могат да помогнат на Тотнъм да се развихри..
"Преди няколко седмици казах, че Тотнъм няма да може да спечели лигата и все още мисля така.
Но съм съгласен с Джейми Карагър, който каза, че би било най-забележителната история, ако Жозе Моуриньо спечели Висшата лига с Тотнъм.
Това би тревожило феновете на Челси, Манчестър Юнайтед и Арсенал. Това би било една от най-великите истории, защото Тотнъм не е печелил лигата!
Той има нападатели за това. Атакуващата им сила и произтичащата от това голова заплаха са невероятни", заяви Невил.
- Шестима от ВЛ спечелиха Купата на африканските нации
- Тотнъм все още не е взел решение за Франк
- Шаби Алонсо може да замени Томас Франк в Тотнъм
- Тотнъм обмисля уволнението на Томас Франк
- Томас Франк: В момента сме в перфектната буря
- Тотнъм загуби от Уест Хем с гол в добавеното време (видео)
- Ришарлисон аут за два месеца
- Паратичи: Благодаря на Тотнъм, че откликна на желанието ми
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Гари Прогнозата пак сипе проклятия.
Но, на Невил (незнайно защо) за това му плащат. Един ден едно, друг ден - обратното и така... Типичен ПЪНдит...