Дийн Смит: Не позволихме на Арсенал да играе своя футбол
Мениджърът на Астън Вила Дийн Смит коментира резултатите от мача от 8-ия кръг на английската Висша лига с Арсенал, в който отборът му постигна убедителна победа с резултат 3: 0.
"Това наистина е запомнящо се представяне. Има много съставки за успех в тази победа. Днес се получи добра игра в защита в целия отбор. Играейки на контраатаки, ние създадохме много проблеми на "артилеристите".
Не искахме да играят собствен футбол, където да могат да контролират топката навсякъде на терена. Арсенал е добър отбор, който знае как да се възползва от слабостите на противника.
Започнахме да играем много по-добре на гости от миналия сезон. Много е приятно, че нашата атакуваща линия започна редовно да вкарва и да носи важни точки на отбора. Всички нападатели се справят много добре през тази част от сезона, но много ще зависи от тяхната игра в бъдеще", заяви Смит.
- Ливърпул ще използва спада на Астън Вила
- Астън Вила подготвя офанзива за Матиас Суле след трансфера на Мален в Рома
- Мохамед Салах се завръща за мача на Ливърпул срещу Астън Вила
- Унай Емери: Заслужавахме повече срещу Бърнли
- Бърнли и Астън Вила не излъчиха победител в голово реми
- Астън Вила разби Нотингам Форест и се класира за финала в Лига Европа
- Емери: Това няма да промени начина ни на мислене
- Астън Вила ще заличи пасива срещу Нотингам Форест
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]