Холдинг: Можехме да победим с 4:0
Защитникът на Арсенал Роб Холдинг вярва, че "артилеристите" са можели да победят Манчестър Юнайтед с 3: 0 или 4: 0.
"Да, доволни сме от нашата игра и от това, което не пропуснахме. Не бяхме побеждавали тук в продължение на 14 години в лигата, така че беше хубаво да свалим това от раменете си.
Отборът ни се подобрява и се надявам, че можем да поддържаме тази вълна.
Да, можехме да спечелим с по-голям резултат. Ударихме напречната греда през първото полувреме, освен това Би (Букайо Сака) можеше да вкара при удара с глава. В друг ден можехме да спечелим с 3: 0 или 4: 0", заяви Холдинг.
- Комисията на Висшата лига: Габриел е трябвало да бъде изгонен срещу Сити
- УЕФА може да накаже Деклан Райс заради критики към съдийството
- Арсенал няма да сгреши в дербито с Фулъм
- УЕФА: Няма нарушение срещу Езе, затова дузпата беше отменена
- Райс: Това беше чиста дузпа, не знам защо я отмениха
- Симеоне постави под въпрос дузпата за Арсенал
- Артета разкритикува съдийството: решението за дузпата промени мача
- Облак: Съгласни сме с решението за отменената дузпа
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]