Новата травма на Пулишич е незначителна
Травмата, заради която полузащитникът на Челси Кристиан Пулишич не можа да играе срещу Бърнли в събота, не е сериозна.
Пулишич вкара първия си гол за сезона в средата на тази седмица срещу Краснодар в Шампионска лига, а в събота трябваше да се появи в стартовия състав на "сините".
Кристиан обаче се сблъска с някои проблеми преди загрявката, в резултат на което 22-годишният американец пропусна десетия си мач за сезона.
След победата с 3:0 мениджърът на Челси Франк Лампард разкри, че няма място за безпокойство.
"Той усети нещо в задната част на бедрото. Става въпрос за лека контузия, но няма нищо сериозно", заяви Лампард.
- Челси ще надвие Кардиф за полуфинал в Купата
- Мареска: Тази победа е много важна за нас
- Мойс повтори собствен антирекорд
- Густо блести в победа на Челси
- Бившият халф на Челси Оскар ще прекрати кариерата си
- Тиаго и Мареска най-добри във Висшата лига за ноември
- Евертън няма да затрудни Челси в Лондон
- Нюкасъл планира изненадващ трансфер на защитник на Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]